UUS! BlancOne LED hambavalgendus

Valgendamise eelduseks on terved hambad. Parima tulemuse saavutamiseks tuleb enne valgendust teostada pärlipesu ja hambakivi eemaldamise protseduur.
Valgendamisele allub vaid hambakude, see tähendab, et olemasolevad kroonid ja täidised valgendamisel oma värvust ei muuda.

Corrigo Hambaravi pakub mugavat, turvalist, kiiret ning efektiivset hammaste valgendamist Itaalia tootja LED BlancOne protseduuriga.

LED lamp ei eralda UV-kiirgust ega liigset soojust, mistõttu protseduuri ajal ja selle järgselt ei teki hammaste ülitundlikkust.

BlancOne protseduuri kiire toime tõttu ei ole tarvis kasutada igemekaitset, kuna valgendusgeel ei kahjusta igemeid ning tänu oma füsioloogilisele PH-tasemele ei kahjusta see ka hambaemaili.

Valikus on:

  • BlancOne Click, mida soovitatakse esmakordsele hammaste valgendajale. Protseduur teostatakse koheselt peale süvapuhastust (hambakivi eemaldus ja Airflow hammaste puhastus),  on kiire ning ohutu. Click valgenduse protseduuri võib teostada kuni 4 korda aastast.
  • BlancOne Touch on intensiivsem versioon, mille puhul tuleb hammaste süvapuhastus teostada nädal enne valgendamise protseduuri. Valgendamise protseduur koosneb kolmest 8-minutilisest tsüklist, mis annab hammastele märgatava efekti ning kauakestvama tulemuse. Touch protseduuri võib teostada 1-2 korda aastas.

Broneeri aeg siin.