Meie spetsialistid

Dr. Natalia Jazõkova

Corrigo Hambaravi hambaarst

Hambaravi, juureravi

natalia.jazokova@corrigohambaravi.ee

Dr. Kseniia Khodus

Corrigo Hambaravi hambaarst (lapsehoolduspuhkusel)

Laste- ja täiskasvanute hambaravi, juureravi, proteesimine

ksenja.khodus@corrigohambaravi.ee

Dr. Yurii Kupchak

Corrigo Hambaravi hambaarst

Laste- ja täiskasvanute hambaravi, juureravi, proteesimine

Nadežda Tširkunova

Corrigo Hambaravi suuhügienist

Suuõõnehaiguste ennetus, suuhügieenialane nõustamine, hammaste põhjalik puhastus, pärlipesu, hammaste valgendamine

dr-Olga-Karapetjan

Dr. Olga Karapetjan

Corrigo Hambaravi hambaarst

Laste- ja täiskasvanute hambaravi, juureravi, proteesimine

olga.karapetjan@corrigohambaravi.ee

Dr._Natalia_Zvereva

Dr. Natalia Zvereva

Corrigo Hambaravi hambaarst (lapsehoolduspuhkusel)

Laste- ja täiskasvanute hambaravi, juureravi, proteesimine

natalia.zvereva@corrigohambaravi.ee

dr Lilian Karp

Dr. Lilian Karp

Corrigo Hambaravi hambaarst

Laste- ja täiskasvanute hambaravi, juureravi, proteesimine

lilian.karp@corrigohambaravi.ee

õde-Vera-Morozova

Vera Morozova

Corrigo Hambaravi õde

vera.morozova@corrigo.ee

õde-Jekaterina-Zotova

Jekaterina Zotova

Corrigo Hambaravi õde

jekaterina.zotova@corrigohambaravi.ee

Marilin Tinno

Corrigo Hambaravi hambaarsti assistent

marilin.tinno@corrigohambaravi.ee

Rina Budnikova

Corrigo Hambaravi õde

rina.budnikova@corrigohambaravi.ee