Meie spetsialistid

Ilona Tadevosyan

Corrigo Hambaravi hambaarsti assistent

ilona.tadevosyan@corrigo.ee

Dr. Niina Jakobson (Mjasnikova)

Corrigo Hambaravi hambaarst

Laste- ja täiskasvanute hambaravi, juureravi, proteesimine

niina.jakobson@corrigo.ee

Dr._Natalia_Zvereva

Dr. Natalia Zvereva

Corrigo Hambaravi hambaarst

Laste- ja täiskasvanute hambaravi, juureravi, proteesimine

natalia.zvereva@corrigo.ee

Dr. Natalia Jazõkova

Corrigo Hambaravi hambaarst

Hambaravi, juureravi

natalia.jazokova@corrigo.ee

Dr. Kseniia Khodus

Corrigo Hambaravi hambaarst

Laste- ja täiskasvanute hambaravi, juureravi, proteesimine

kseniia.khodus@corrigo.ee

dr Lilian Karp

Dr. Lilian Karp

Corrigo Hambaravi hambaarst

Laste- ja täiskasvanute hambaravi, juureravi, proteesimine

lilian.karp@corrigo.ee

Žana Sinitsõna

Corrigo Hambaravi õde

zana.sinitsona@corrigo.ee

Dr. Darja Omeltšenko

Corrigo Hambaravi hambaarst

Laste- ja täiskasvanute hambaravi, juureravi, proteesimine

darja.omeltsenko@corrigo.ee

õde-Vera-Morozova

Vera Morozova

Corrigo Hambaravi õde

vera.morozova@corrigo.ee

Marilin Tinno

Corrigo Hambaravi hambaarsti assistent

marilin.tinno@corrigo.ee

Rina Budnikova

Corrigo Hambaravi õde

(vahendite tellimused)

rina.budnikova@corrigo.ee